Večer s Duchem svatým aneb opět Slovo života

1. 5. 2018 10:35
Rubrika: Z domova

Včerejší večer – tedy večer před prvním májem jsem se opět stavil v církvi Slovo života. Hlavním aktérem večerního shromáždění byl host ze Švédska pastor Rune Borgsö. Jeho projev byl jak je v této církvi zvykem poměrně dynamický – navíc byl bezprostředně tlumočen do češtiny, tak nebyl problém z porozuměním. Mimo jiné vzpomněl i několik epizod ze svého dlouhodobého působení v Rusku, kde se snažil pomáhat potřebným za pomoci Ducha svatého, jak již naznačuje název tohoto večerního shromáždění.

Patrně největší odezvu, okořeněnou špetkou humoru měla příhoda s jednou paní – která ho poprosila o uzdravení svého psa. Ano, neměli bychom zapomínat, že i zvířata Boží tvorové. Přes veškerou snahu o uzdravení psa však pastor tenkrát pastor přiznal neůspěch – což mu nikdo z účastníků shromáždění ovšem nezalíval – spíš naopak.

A jak je to v této církvi obvyklé v programu večera nemohli chybět písně a nálada, kterou je možno nazvat dobrou. Ve Slově života je to trochu jinak i když cíle jsou vlastně stejné – tedy přinést trochu radosti a naděje i sem do života vezdejšího.

Zobrazeno 517×

Komentáře

radim24

A ve kterém to bylo městě, že nechtěli zalívat?

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio